ACCESS BARS®

Představte si, že se na hodinu, hodinu a půl ocitnete v ráji. Zcela uvolnění, bez stresujících myšlenek, jen Vy a Vaše tělo, tady a teď. Vím, zní to jako pohádka. S Access Bars se tato pohádka stává realitou! Nevěříte? Možná je čas vyzkoušet osobně! 🙂

Co to je

Access Bars® je jemná praktická modalita, kterou přinesl Gary Douglas na začátku 90. let. Dnes jsou Access Bars® praktikovány ve více než 170 zemích světa a používáme je jako účinný a pragmatický nástroj určený pro rodiny, školy, podniky, sportovce, věznice, psychology, umělce a všechny ostatní.

Access Bars® je 32 jedinečných bodů na hlavě, které korespondují s různými oblastmi a aspekty našeho života. Během sezení se praktik jemně dotkne těchto bodů, aby uvolnil elektromagnetický náboj všech myšlenek, nápadů, postojů, rozhodnutí a přesvědčení, které vás mohou omezovat v rozvoji dotčených oblastí života.

Podívejte se na video s Ivanou Faber, která Access Bars přestavuje a vysvětluje.

Jak to funguje?

Access Bars® pomohly tisícům lidí změnit mnoho aspektů jejich života. Lidé hlásí lepší zdraví, snadný spánek, hubnutí, lepší sex a vztahy, úlevu od úzkosti, méně stresu a mnohem více!

Představte si, že by někdo mohl stisknout tlačítko a ztlumit hlas ve vaší hlavě, který vám říká, že nejste dost dobří nebo že nemůžete dosáhnout toho, o čem sníte? Jakákoli omezení, která ve svém životě vytvoříte, souvisí s vašimi myšlenkami, nápady, postoji, rozhodnutími a vírou o to. 

Lehkým dotykem těchto bodů začnete odstraňovat to, co je ve Vás zamčené, co vám brání věřit, že můžete mít život, o kterém jste vždy věděli, že ho mít chcete a můžete.

Jednou ze složek, které mění náš život a která se přirozeně dějí s každým sezením Access Bars®, je přijímání. Jak často se jen uvolníme, stáhneme bariéry a stěny a dovolíme, aby nás někdo skutečně obdaroval? Naučit se přijímat je klíčem k pozvání více toho, co požadujete od svého života. Access Bars® usnadňují přijímání daleko více a jinak než jakákoli jiná modalita v této realitě.

Jak se cítíte po Access Bars®?

Vzpomínáte si na chvíli v životě, kdy jste byli úplně uvolněni a opečovaní? Nebo už je to příliš dávno, co jste obdrželi léčebnou energii a laskavost bez jakéhokoli úsudku o svém těle nebo své bytosti?

Každý je jiný, takže neexistuje žádné „normální“ sezení a terapie. Každé sezení bude pokaždé jiné, i když jej opakujete se stejnou osobou.

Klienti nejčastěji uvádí, že se dostavují pocity úplné relaxace. Mnoho lidí spí – dokonce i ve velmi hlučném prostředí. Někteří lidé vidí obrázky, jiní cítí v těle pocity, jako je bzučení, brnění, teplo, škubání nebo chvění.

Neexistuje správný nebo nesprávný způsob a nejlepším způsobem, jak zjistit, jak Access Bars® zapůsobí na vás, je vyzkoušet je osobně!