Access Consciousness®

Co to je Access Consciousness?

V českém překladu to znamená „přístup k vědomí“. Je to modalita, kterou používají lidé ve více než 170 zemích světa a za posledních 30 přispěla ke změn životů desítek tisíc lidí po celém světě. Podívejte se na video, kde Access Consciousness přestavuje sám zakladatel Gary Douglas.

Access Consciousness vám nabízí nástroje a pomůcky k vytvoření všeho ve vašem životě, co si přejete a po čem toužíte, a to zcela jednoduchým a praktickým způsobem. Ukáže vám zcela jiný přístup ke všemu, co se ve vašem životě děje a jak s tím naložit. Základním stavebním kamenem Access Consciousness jsou otázky. Cílem je tedy ptát se, být v otázce a nehledat odpovědi, protože my ty odpovědi už víme a známe je. Ano, vím, zní to trochu bláznivě. Sexy je, že to opravdu funguje.

Access Consciousness narozdíl od jiných modalit a technik neříká, co máte dělat a nemáte dělat, připomíná vám, že již všechno víte, připomíná, jak se ptát a ukazuje, jak být otevřený všemu, co v životě přichází a jak to přijímat s lehkostí, radostí a slávou.

Všechny techniky, nástroje a procesy měnící život jsou navrženy tak, aby vám umožnily vytvořit si vámi požadovaný život. Praktický, dynamický a pragmatický přístup vám pomáhá být více vědomí v každodenním životě a odstranit všechny překážky, které si do cesty klademe. Následně se život stává dobrodružstvím – tvoří se podle toho, co si vybíráme. Co byste chtěli vytvořit? Kolik zábavy můžete zažít?

Otázky

Co když? Většina z nás tráví život tím, že hledáme odpovědi na své otázky, pátráme, jak dělat věci správně, jak nebýt špatná nebo špatný. Co když je možné něco jiného? Co když být otázkou je to, co hledáte? Otázka vás vždy posílí, podpoří, nakopne, odpověď omezí.

Zkuste se ptát jinak!

 • Namísto „Co je se mnou špatně?“ se ptejte: „V čem jsem dobrý a já to nevidím?
 • Namísto „Co když to může být ještě horší?“ zkuste „Jak se to může zlepšit?“ nebo „Jak se to ještě zlepší?
 • Namísto rozhodnutí „Nedalo se na tom nic změnit“ zkuste „Co jiného je tady možné, nad čím jsem ani neuvažoval?

Položení otázky Vám dává povědomí o možnostech, které tu jsou, povědomí o tom, co všechno je možné. A následně si stačí jen vybrat to nejpřínosnější pro vás.

Deset klíčů ke svobodě

Kdyby existoval seznam deseti pokynů, které by vám mohly od základu změnit život k lepšímu, použili byste jej?

Po letech hledání a zkoušení všech možných způsobů a technik, jak učinit každý další den lepší než byl ten předchozí, dal Gary Douglas dohromady deset bodů – deset klíčů ke svobodě. Gary je také nazývá klíči do království, kde jediným královstvím, které Garyho zajímá, je absolutní svoboda – svoboda od omezení a očekávání druhých, svoboda vytvářet si svůj vlastní život a svou vlastní realitu, svoboda být nekonečnou bytostí, kterou ve skutečnosti již jsme.

Deset klíčů ke svobodě

 • Opravdu by si tohle vybrala nekonečná bytost?
 • Vše je jen zajímavý úhel pohledu.
 • Žít v deseti sekundových krocích.
 • Žijte jako otázka, ne jako odpověď.
 • Žádná forma, žádná struktura, žádný význam.
 • Žádný soud, žádná diskriminace, žádné rozlišování.
 • Žádné drogy jakéhokoli druhu.
 • Žádná konkurence.
 • Neposlouchejte, neříkejte ani nekupujte příběhy druhých.
 • Žádné vyloučení.

Lidé již použili těchto 10 klíčů k překonání depresí, nedostatku peněz, problémů se vztahem, tělesných problémů a mnoha dalších situací, které se zdály nepřekonatelné. Co můžete pomocí těchto klíčů vytvořit vy?

Čistící prohlášení

Co kdyby vám pár podivných slov mohlo úplně změnit život?

Pokud máte kolem sebe lidi, kteří absolvovali kurzy nebo telekonference Access Consciousness, pravděpodobně jste je slyšeli říkat podivnou věc, která zní jako úplně cizí jazyk, nebo to možná ani neslyšíte, protože to váš mozek právě změnilo v kaši, což je dobrá zpráva, protože čistící prohlášení u vás funguje a pracuje!

„Right & Wrong, Good & Bad, POC & POC, All 9, Shorts, Boys and Beyonds“