Moje nabídka

Život přináší nekonečné možnosti. Stačí udělat malý krok a můžete začít žít život plný radosti a nových možností. Pro začátek stačí, když si vyberete více a dopřejete více sobě i svému tělu. Nabídněte si, prosím, a berte plnými hrstmi!

Během tohoto sezení nejdříve probereme, s čím přicházíte, co chcete řešit, změnit. Pomocí čisticích prohlášení přizpůsobených Vám a Vašemu tématu odstraníme bloky a všechny nepříjemnosti s nimi spojené.

Nakonec Vám dopřeji samotné Access Bars®, během kterých se příjemně zrelaxujete a přijmete spoustu úžasné a pozitivní energie.

Sezení obvykle trvá 1,5 hodiny s tím, že jsme každý unikátní a tak se tato doba muže lišit. Někdo potřebujeme více času, někdo méně.
Cena za sezení: Kč 1.500,-

Molecular Terminal Valence Sloughing System (MTVSS)®

Jeden z nejúčinnějších procesů pro Vás a Vaše tělo. MTVSS lze použít tisíci různými způsoby a pokaždé přináší nové a nové možnosti. Při tomto tělesném procesu, kdy rozproudíme energie ve Vašem těle, můžeme přispět ke zlepšení imunitního systému a celkovém zdraví, uvolnit ztuhlé a unavené tělo, zlepšit trávení a mnoho dalšího. Stačí si vybrat.

Sezení obvykle trvá 60 minut (pokud si Vaše tělo neřekne jinak) a Vašim úkolem bude pohodlně se položit a užívat si to.
Cena za sezení: Kč 2.000,-

Proces Biomimetické a Biomimetrické Mimikry

Jako malé děti jsme se hodně naučili tím, že jsme napodobovali dospělé a ostatní. A aniž bychom si toho byli vědomi, pokračujeme v tom celý život. Do svého těla tak přijímáme a zamykáme všechna ta omezení a bloky, proč nemůžeme být sami sebou.

Sezení trvá 60 – 90 minut
Cena za sezení: Kč 1.500 Kč

De-molekulární manifestace a Molekulární demanifestace.

Během tohoto tělesného procesu pracujeme s energiemi Vašeho těla. Při procesech se z Vašeho těla odstraňuje vše, co tam být nemá a naopak se vytváří a podporuje to, co tam patří a chybí. Při tomto procesu tak můžeme Vaše tělo podpořit v tom, aby se zbavilo všeho, co není potřeba (i nechtěného těhotenství) a dopřát mu to, co potřebuje a chce.

Nemějte obavy, žádné skalpely, žádná bolest, budete si užívat proudění energie a pocity lehkosti a nových možností.

Sezení trvá cca 60 – 90 minut (podle toho, jak si řekne Vaše tělo).
Cena za sezení: Kč 1.500,-

Ano, i naše buňky mají paměť a pamatují si, co je jejich role. Pokud však proděláme nějaké trauma nebo úraz, buňky na své poslání zapomenou. Při tomto tělesném procesu připomínáme buňkám, čím jsou a motivujeme je znovu plnit svou funkci.

Sezení trvá cca 60 – 90 minut (podle toho, co vše si budete Vy a Vaše tělo přát ošetřit).
Cena za sezení: Kč 1.500,-

Nejsnadněji se svěřujeme někomu cizímu, nezaujatému. Nabízím Vám tak sebe, své úhly pohledu, jak dané téma vnímám já, pomohu Vám se rozhodnout, případně najít toho pověstného “zakopaného psa”. Samozřejmostí je i nabídka Access Bars®, kdy Vám budu průvodcem k životu plného radosti.


cerfikát Access Consciousness The Foundation