MTVSS®

Molecular Terminal Valence Sloughing System (MTVSS)®

Jeden z nejúčinnějších procesů pro Vás a Vaše tělo. MTVSS lze použít tisíci různými způsoby a pokaždé přináší nové a nové možnosti. Při tomto tělesném procesu, kdy rozproudíme energie ve Vašem těle, můžeme přispět ke zlepšení imunitního systému a celkovém zdraví, uvolnit ztuhlé a unavené tělo, zlepšit trávení a mnoho dalšího. Stačí si vybrat.

Sezení obvykle trvá 60 minut (pokud si Vaše tělo neřekne jinak) a Vašim úkolem bude pohodlně se položit a užívat si to.

Cena za sezení: Kč 1.200,-

BMM®

Přestaňte být druhými! Buďte sami sebou!

Proces Biomimetické a Biomimetrické Mimikry

Jako malé děti jsme se hodně naučili tím, že jsme napodobovali dospělé a ostatní. A aniž bychom si toho byli vědomi, pokračujeme v tom celý život. Do svého těla tak přijímáme a zamykáme všechna ta omezení a bloky, proč nemůžeme být sami sebou.

Sezení trvá 60 – 90 minut

Cena za sezení: Kč 1.200 Kč

DMMD®

De-molekulární manifestace a Molekulární demanifestace

Během tohoto tělesného procesu pracujeme s energiemi Vašeho těla. Při procesech se z Vašeho těla odstraňuje vše, co tam být nemá a naopak se vytváří a podporuje to, co tam patří a chybí. Při tomto procesu tak můžeme Vaše tělo podpořit v tom, aby se zbavilo všeho, co není potřeba (i nechtěného těhotenství) a dopřát mu to, co potřebuje a chce.

Nemějte obavy, žádné skalpely, žádná bolest, budete si užívat proudění energie a pocity lehkosti a nových možností.

Sezení trvá cca 60 – 90 minut (podle toho, jak si řekne Vaše tělo).

Cena za sezení: Kč 1.200,-

Buněčná paměť

Ano, i naše buňky mají paměť a pamatují si, co je jejich role. Pokud však proděláme nějaké trauma nebo úraz, buňky na své poslání zapomenou. Při tomto tělesném procesu připomínáme buňkám, čím jsou a motivujeme je znovu plnit svou funkci.

Sezení trvá cca 60 – 90 minut (podle toho, co vše si budete Vy a Vaše tělo přát ošetřit).

Cena za sezení: Kč 1.200,-