O mně

Jmenuji se Jan Vozihnoj a již řadu let se věnuji osobnímu rozvoji. Nejprve sám na sobě, nyní i jako certifikovaný facilitátor a praktik metody Access Bars, konzultant a poradce.

Můj příběh

Jsem ukázkovým příkladem toho, jak se člověk může zahrabat v tom, co si o něm myslí druzí, co o něm druzí říkají a uvěří tomu. Jsem učebnicovým příkladem osoby s nízkým sebevědomím, která podmiňovala své vlastní štěstí druhými lidmi, tím, co říkají, dělají, zda se mnou chtějí být nebo ne. To vše až do okamžiku, kdy jsem se rozhodl jinak. Kdy jsem se rozhodl, že JÁ jsem ten, kdo šéfuje svému životu a přebral jsem otěže kočáru. Jsem ukázkovým příkladem toho, že můžete mít v životě cokoliv, co opravdu chcete. I VY! A je to jednodušší, než si myslíte!

Mé zkušenosti

Nemám hromadu vysokých škol a vzdělání v oblasti osobního rozvoje. Nemám desítky kurzů a certifikátů. Já jen měl možnost vybrat si jiný život, jiný přístup k životu. A to mě poslední roky dělá opravdu šťastného. Rád Vás budu inspirovat na Vaší cestě, rád Vás budu podporovat ve Vašem výběru nového šťastnějšího JÁ. Tak jak tak, vždy je to jen o Vás, Vašem těle a Vašem vnímání a to, co je pro Vás to pravé, sexy, expanzivní, víte jen VY. A budu Vás vždy utvrzovat v tom, že VÍTE, ŽE VÍTE

Je okej být štastný! Video o Access Consciousness a dětech