Zastavte už konečně ten kolotoč v mé hlavě!

Býval jsem velmi urputný v přemýšlení nad blbostmi. Pokud se v mém životě objevilo téma, nad kterým jsem mohl přemýšlet ve dne v noci, udělal jsem to. Převracel jsem situaci ze všech stran, vymýšlel možné i nemožné scénáře vývoje, analyzoval kdo co řekl a jakým tónem… Ono by na tom nebylo nic až tak špatného, pokud bych tímto intenzivním dumáním neparalizoval sám sebe. Nezřídka jsem tak nedokázal myslet na nic jiného, pracovat, komunikovat a jakkoliv jinak společensky fungovat.

Návštěva psychologa, psychoterapeuta a i psychiatra na sebe nenechala dlouho čekat. Vyfasoval jsem balení lexaurinu a několik sezení s psychoterapeutem. Při vší úctě ke všem zúčastněným to bylo jen krátkodobé, jednorázové řešení. Psychoterapeut neobjevil žádné vzorce chování, žádné spouštěče, nic, co by logicky vedlo k mému nestandardnímu chování. Lexaurin mě spolehlivě sjel a utlumil. Dočasně. Nic moc.

Konkrétní příčiny jsem objevil až o něco později během praktikování metody RUŠ. Banality z dětství, ale dokázaly dělat pěknou neplechu. Access Consciousness mě zase naučilo několik krásných triků a pomůcek, jak tento kolotoč v hlavě zastavit i bez zobání pilulek. Bohudík je už úplně nevyužiju, trýznivé stavy plné nezastavitelnych myšlenek už nezažívám, nicméně Access Bars, jedna z praktik, se stala téměř pravidelným ritualem, kdy se zastavím a vypnu. Stačí hodina a v hlavě mám blažené prázdno. Přeji vám taky zažít to bezvětří uvnitř sebe, kdy vám patří svět a kdy víte, že dokážete úplně cokoliv, co chcete 🙂

Takze? Chcete i vy zastavit váš kolotoč myšlenek, který máte v hlavě? Rozhodujete se, přemýšlíte nad situací a chcete poodstoupit a udělat si nadhled, abyste se rozhodovali jasně a v klidu? Ozvěte se, společně to dáme! ??

Kontakty: Jak se se mnou spojit

Co nabízím: Moje nabídka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *