1. Akce
  2. Kurz

Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Kurz ACCESS BARS® Praha

Kokos Klimentská 1443/50, Praha 1

Nemůžete? Nejde to? Nedokážete to? NESMYSL! Stačí jeden den a budete moct cokoliv, co si vyberete! Že nevěříte? Chápu a o to víc Vám doporučuju přijít a udělat to pro sebe, své tělo a svůj život!

Kurz ACCESS BARS® Hradec Králové

Lokalita bude upřesněna

Co byste řekli tomu MÍT MOŽNOST DĚLAT PŘESNĚ TO, CO CHCETE? JAKÉ BY TO BYLO CHOVAT SE PODLE SEBE, NE PODLE OSTATNÍCH? A všechno, co to neumožňuje... odložíte na kurzu ACCESS BARS, kde si připomeneme, jaké to je chovat se podle sebe, jaké to je vybírat si, to co chci a jaké to je nenaplňovat očekávání ostatních, ale jen ta svá! Těším se, kolik toho spolu vytvoříme!

Kurz ACCESS BARS® Olomouc

Lokalita bude upřesněna

Kdo řekl, že něco nemůžete? A Vy tomu opravdu věříte? Kurz ACCESS BARS také v Olomouci! Přijďte tak objevit všechny možnosti, která Vám život přináší! Vezměte si všechny ty nástroje, díky kterými můžete žít život plný radosti! Je to jednodušší, než si myslíte a již za jeden den můžete převrátit svůj život vzhůru nohama.

Kurz ACCESS BARS® s Honzou

Nejspíš už alespoň trochu tušíte, o čem ACCESS BARS® jsou. Pokud jste prozatím nepoznamenaní, základní informace najdete v článku o ACCESS BARS, ty detailnější na kurzu. Skvělé! Mám radost, že ...

Kurz ACCESS BARS s Honzou a Vráťou

OÁZA U LIBUŠKY, Malinová 1495, 252 42 Horní Jirčany, Hlavní město Praha Malinová 1496, Horní Jirčany

Nejspíš už alespoň trochu tušíte, o čem ACCESS BARS® jsou. Pokud jste prozatím nepoznamenaní, základní informace najdete v článku o ACCESS BARS, ty detailnější na kurzu. Skvělé! Mám radost, že si ...

Zdarma – 6150Kč