Jmenuji se Jan Vozihnoj a již řadu let se věnuji osobnímu rozvoji. Nejprve sám na sobě, nyní i jako poradce, mentor a také certifikovaný praktik metody Access Bars.

Věřím, že každý máme v sobě sílu a dovednosti na to změnit svůj život a žít šťastný život plný radosti (ano, i Vy), jen někdy potřebujeme ukázat cestu. Proto jsem tady já.

S ČÍM VÁM POMOHU?

Mým záměrem a cílem je, abyste konečně VYŘEŠILI to, co vás trápí a co vás přivádí ke mně. Nástroje, které využívám, jsou platné a fungují pro každou životní situaci a díky nim můžeme odhalit příčinu vašeho nekomfortu a zatočit s ní. Nejčastějšími oblastmi, které řešíme, jsou:

  • osobní rozvoj – co je pro vás to pravé, kde se realizovat, jak a kam se posouvat;
  • partnerské vztahy, rodina – nefunkční vztahy, krize, zda od partnera odejít či nikoliv, vztahy s dětmi;
  • práce a pracovní vztahy – změny práce, oblasti realizace, podnikání, vztahy s kolegy;
  • vyhoření – co vás žene k vyhoření, jak odpočívat, abyste dobili baterky;
  • strachy, obavy – najdeme příčinu vašich obav a strachů a odstraníme ji;
  • mozková mlha, nekončící toky myšlenek vedoucí k vyčerpání, neschopnost soustředit se – pomohu vám zklidnit hlavu a mysl tak, abyste si odpočinuli, získali nadhled a dokázali se vědomě rozhodovat.

CO VÁS SE MNOU ČEKÁ?

Základem úspěchu je najít příčinu našich bolestí. Upřímně říkám, že příčinu i řešení máme každý v sobě, jen je potřeba pomocí správných metod a nástrojů je najít a vyřešit. Využivám řadu nástrojů a technik, těmi nejoblíbenějšími jsou:

  • facilitace – pokládám zvídavé otázky s cílem odhalit a pojmenovat příčinu nepřímených pocitů a tu následně můžeme společně odstranit;
  • konzultace – často potřebujeme probrat naše téma s někým nezaujatým, s otevřenou náručí jsem tu pro vás;
  • channelling – když na chvíli vypneme myšlenky a vjemy z okolního světa, dokážeme vnímat a přijímat odpovědi na naše otázky. Rád vám tyto odpovědi zprostředkuji;
  • Access Bars – lehnete si do pohodlného křesla a dopřejete si laskavou, uvolňující a zklidňující masáž hlavy, během které se můžete zbavit řady omezujících myšlenek, nepříjemných pocitů a celkově se zklidnit;

MŮJ PŘÍBĚH

Jsem ukázkovým příkladem toho, jak se člověk může zahrabat v tom, co si o něm druzí myslí, co o něm druzí říkají a uvěří tomu. Byl jsem ošklivý, tlustý, s nízkým sebevědomím, plný komplexů. Své štěstí jsem podmiňoval druhými lidmi, tím, co říkají, dělají, zda se mnou chtějí být nebo ne.

VE 35 LETECH PŘIŠEL ZLOM

Ve svým 35 letech jsem dostal příležitost začít žít jiný život, zvolit si jiný přístup k životu. Pochopil jsem, že jen já jsem ten, kdo může a bude řídit můj život a že za své štěstí jsem zodpovědný jen já sám.

Jsem ukázkovým příkladem toho, že můžete mít v životě cokoliv, co opravdu chcete. I VY MŮŽETE! A je to jednodušší, než si myslíte!

I VY MŮŽETE!

Rád Vás budu inspirovat na Vaší cestě, rád Vás budu podporovat v budování vašeho nového šťastnějšího JÁ. Stačí, když si o to řeknete.